Live Video

Mexhit Krasniqi - Pranvera Me Lule


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/12/2014

2014-12-16T09:56:07


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pranvera Me Lule" kënduar nga Mexhit Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mexhit Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mexhid Krasniqi:

Më Shumë...