Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Mexhid Krasniqi - Nusja Jone E Mire  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/06/2015

2015-06-18T14:04:56+00:00

Këngë e albumit:

"Ty T'lumt Dora I Zoti I Shpis"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja Jone E Mire" kënduar nga Mexhid Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mexhid Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shqiponja Muhaxheri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E mire e mire
Nusja jone e mire x2

O po rrezon o
Barabar me lire x2

E madhe e madhe
Nusja jone e madhe x2

O po rrezon o
Para me minare x2

...

E bukur e bukur
Nusja jone e bukur x2

O po vallezon o
Valla sikur flutur x2Më Shumë Këngë Nga Mexhid Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet