Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mexhid Krasniqi - Jena Gzu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Hajde Do Ta Kallim Ne Ket Shpi"

Komente

Asnjë Koment

22/06/2016

2016-06-22T06:34:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Gzu" kënduar nga Mexhid Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mexhid Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Zanfina - Jena Gzu

Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu
Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu

Fluturojmë e shkojm përpjetë
Na Lulien vet e kena zgjedh

Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu
Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu

Fluturojmë e shkojm hava
Na Lulien vet e kena marr

Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu
Fluturojmë e shkojm hava
Na Lulien vet e kena marr

Sinan Vllasaliu - Jena Gzu

Jena gzu o jena gzu jena ba me fluturu
fluturojm eshkojm havaa
na lulien moti se kena pa

jena gzu ojena gzu jena ba me fluturu
fluturojm e shkojm hava
osamir me kan shqiptar
Më Shumë Këngë Nga Mexhid Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet