Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Mexhid Krasniqi - Hajde Gotat Ti Cakrrojm  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/11/2016

2016-11-25T19:33:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Gotat Ti Cakrrojm" kënduar nga Mexhid Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mexhid Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mexhid Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet