Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mhill Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Mhill Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2015, Mhill Krasniqi publikon albumin "I Kendojme Deshmoreve"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentI Kendojme Deshmoreve (2015)

Komandanti Legjendar Adem Jashari

Dy Duar E Prejne Nje Torte

Kur Kendoj, Me Lendon Zemra

Mhill Krasniqi & Bijte E Marash Krasniqit


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rrahman Pagarusha

Agim Baftjari

Nebi Halili

Mhill Çuni

Isa Veliu

Sefë Mleqani

Fadil Llugaxhiu

Ismet Demaj

Dervish Dervishi

Daut Zenku

Tags: Mhill Krasniqi, Mehill Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet