A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Migena Buci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
BIOGRAFIA: Migena Buci është një këngëtare. Në vitin 2012, Migena Buci merr pjesë në X Factor Albania 1. Në Janar 2016, Migena merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Hesht". Aktualisht korr sukses duke bere muzik live popullore ne lokale te ndryshme te Shkodres. Më datë 30 Tetor 2018, Adem Barbullushi & Migena Buci publikojnë videoklipin "Gjuha Shqipe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Laura Lila

Keda Braja

Anjeza Bicaku

Albiona Kolshi

Eriselda Hadri

Jona Jasimi

Eva

Graciela Marku

Elisa Kalaj

Mira Kala


Tags: Migena Buci, Migena

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019