Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migena Rinxhi - Mori Fund Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Kjo dashni gabim qe sfalet
E lus lotin e nuk ndalet
E kupttova me vones
E tani jetoj me shpres.

Skam ma besim me genjeshtet qe mi the
Tani qe u hapen letrat e di se kush je.

Ref. 2x
Mori fund sod kjo dashni
Dua te iki larg
Atje ku s'te njeh njeri
E dhimbja vret me pak.

Kush e di jemi takuar
Ne momentin e gabuar
Ik dhe falje mos kerko
Edhe emrin ma haroo.

Skam ma besim me genjeshtrat qe mi the
Tani qe u hapen letrat edi se kush je

Ref. 2x
Mori fund sod kjo dashni
Dua te iki larg
Atje ku s'te njeh njeri
E dhimbja vret me pak

2x Ref.
Mori fund sod kjo dashni
Dua te iki larg
Atje ku s'te njeh njeri
E dhimbja vret me pak.


Ky tekst u dërgua nga KuttaUk.Migena Rinxhi
Publikimi: 09/04/2019
Muzika: Valter Beqo
Teksti: Armand Trebicka
Video Produksioni: Chill Pro


Migena Rinxhi - Mori Fund
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mori Fund".
3. Video është e këngës "Mori Fund", por nuk këndohet nga Migena Rinxhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Migena Rinxhi:


Komente 1