Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migena Rinxhi - Boll U Bo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tregom mendon per mu
Sa jam deshpru
A mke harru

Sdi ku me te kerku
sa jam lendu
shum mke vra mu

Ref
Boll u bo spo muj mo mo mo
Ti mke shti me vujt po po po
Lamtumir ske dhon jo jo jo
Tash per mu po kan ajaj ja jo


Tmenoj nje mrekulli t
Tmenoja diell
Nditet me shi

Kujtom per at dashni
Zemren tkom fal
Ti mir e di
Migena Rinxhi
Publikimi: 27/05/2021
Muzika: Sardi Mneri
Teksti: Sardi Mneri
Orkestrimi: Sardi Mneri
Mix/Master: Monkey Music
Prod.: Monkey Music
Make Up: Gresa Kotri
Sharki: Liri Ketit
Video Produksioni: NattiMigena Rinxhi - Boll U Bo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll U Bo".
3. Video është e këngës "Boll U Bo", por nuk këndohet nga Migena Rinxhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Migena Rinxhi:


Komente 0