Sardi Mneri
Sardi Mneri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Tiranë
  • Jeton në
  • ShqipëriBiografia

BIOGRAFIA: Sardi Mneri është një autor këngësh dhe këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 5 Qershor 2017, Sardi publikon videoklipin "Vec Ty". Më datë 14 Tetor 2017, Sardi publikon videoklipin "Don't Forget Me", në bashkëpunim me Leonardo. Më datë 20 Qershor 2022, Sardi publikon videoklipin "Harakiri". Teksti i këngës u shkrua nga Saia, ndërsa orkestrimin e përgatitën në bashkëpunim Deyzoh & Sardi Gs. Më datë 16 Korrik 2022, Deyzoh publikon videoklipin "Kalli", në bashkëpunim me Sardin. Teksti i këngës u shkrua nga Sa...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0