Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migjen Caka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Migjen Caka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 19 Janar 2013, Migjen Caka publikon videoklipin "Jasha Jom Bo Bab". Më datë 13 Shkurt 2018, Gigi publikon videoklipin "Uno". Teksti u shkrua nga Migjen Caka....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bcrazy

Ponx

Don M1no

Ralien

Dashoni

Grande

Black-Eagle

Sllimi

The Rose

P-Life

Tags: Migjen Caka, Gigi, Gjigji


Komente mbi këtë artist