Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihallaq Andrea - Binte Shiu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Binte Shiu".
3. Video është e këngës "Binte Shiu", por nuk këndohet nga Mihallaq Andrea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihallaq Andrea - Binte Shiu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Auto Hits"

Këngë e albumit:

"Binte Shiu"

Komente

Asnjë Koment

29/02/2016

2016-02-29T06:07:33+00:00Binte shiu pa pushuar,ajo pse vonon. Uj u bera un i ziu syzeza vonoi. O pse serdhe ti moj vajz mbreme ne takim te besova dhe te thash ti je shpirti im O pse serdhe ti moj vajz mbreme ne takim te besova dhe te thash ti je shpirti im ...kalojn oret pika shiu ajo po vonon uj u bera un i ziu pres dhe po mendoji
kaloi oret pika shiu ajo po vonon uj u bera un i ziu pres dhe po mendoj
nuk e di pse po vonon sot ne takim i besova menjehere i thash shpirti im ...kalojn oret pika shiu ajo po vonon uj u bera un i ziu pres dhe po mendoji
kalojn oret pika shiu ajo po vonon uj u bera un i ziu pres dhe po mendoj
nuk e di pse po vonon sot ne takim i besova menjehere i thash shpirti im
nuk e di pse po vonon sot ne takim i besova menjehere i thash shpirti im
po pse serdhe ti moj vajz mbreme ne takim te besova dhe te thash ti je shpirti im
po pse serdhe ti moj vajz mbreme ne takim te besova dhe te thash ti je shpirti im....


Ky tekst u dërgua nga Ray The Svensk
Më Shumë Këngë Nga Mihallaq Andrea:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë