Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mihallaq Andrea - Shoqes Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqes Time".
3. Video është e këngës "Shoqes Time", por nuk këndohet nga Mihallaq Andrea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihallaq Andrea - Shoqes Time  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Kitara Ime"

Këngë e albumit:

"Mihallaq Andrea"

Komente

Asnjë Koment

21/09/2013

2013-09-21T09:43:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shoqes Time" kënduar nga Mihallaq Andrea.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Anita Take. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kush e këndoi dashurinë
lakmoi më parë bukurinë
veç në më pyettë bota mua
pse kaq fort atë e dua
them se ka zemrën për të qenë
prandaj edhe zemrën ia kam dhënë

Se dashuria s'është e thënë
të jetë vasha yll a hënë
se bukuria shkon e vjen
por zemra kurrë s'të gënjen

Ajo u lind për të ndjerë
sië qe tek ne kjo pranverë
ne jete nje shoqe lindi pranë
e zemrat tona ne s'i ndamë
se ka mirësi e ëmbëlsi
prandaj ja fala dashurinë

Se dashuria s'është e thënë
Të jetë vasha yll a hënë
se bukuria shkon e vjen
por zemra kurre s'të gënjenMë Shumë Këngë Nga Mihallaq Andrea:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë