Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrije Braha - Edhe Një Jetë Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Një Jetë Pa Ty".
3. Video është e këngës "Edhe Një Jetë Pa Ty", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha - Edhe Një Jetë Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Eja Ne Prishtine"

Pjesëmarrëse në

Festivali i 36-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+00:00Edhe nje vere kaloj pa ty
e une prap mbetem me mendje tek ti
edhe nje vere ma more ti iiii
kujtimet tona mbeten
vetem lot ne sy.
shume tkerkova,pa ty mbeta e shkrete
edhe ne enderr, me duket se me pret
ti me je cdo gje,ti me jep fuqi
pas teje qdo gje mbeti
si qielli pa yje
oh brenda fjale dhe vetem fjale
e netet shkojne e vijne pa ty
edhe pse asgje nuk meriton
do tkujtoj me lot ne sy
sa lot kam derdhe sa lot ne sy
e netet shkojne e vijne pa ty.


Ky tekst u dërgua nga Asim Hoxha Prishtine
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet