Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Eja Në Prishtinë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Ma i miri ky qytet
Ja fala kete jete
Veç aty bilbili knon
Dhembjen ma sheron

Veç aty bilbili knon
Dhembjen ma sheron

Ref...
Do ta duash dashurine
Eja ne Prishtine
Ah zeshkane ah bjondine
Shihe bukurine

Rokun diskon t'i vallzojme
T'i kendojme o hejj
Eja ne Prishtine

Ty qytet une te kam fale
Dashurine e pare
Ty pranvere me ere behar
Te don çdo shqiptar

Ty pranvere me ere behar
Te don çdo shqiptar

Ref...
Do ta duash dashurine
Eja ne Prishtine
Ah zeshkane ah bjondine
Shihe bukurine

Rokun diskon t'i vallzojme
T'i kendojme o hejj
Eja ne Prishtine

...

Ref...
Po ta duash dashurine
Eja ne Prishtine
Ah zeshkane ah bjondine
Shihe bukurine

Rokun diskon t'i vallzojme
T'i kendojme o hejj
Eja ne Prishtine


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mihrije Braha - Eja Në Prishtinë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Në Prishtinë".
3. Video është e këngës "Eja Në Prishtinë", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 0