Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha & Naim Abazi - Plak U Bafsha  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Naim Abazi

12/06/2012

2012-06-12T09:45:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Plak U Bafsha" kënduar nga Mihrije Braha & Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mihrije Braha & Naim Abazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet