TEKSTESHQIP

Mihrije Braha & Naim Abazi
O More Djal I Ri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O More Djal I Ri" kënduar nga Mihrije Braha & Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.