TEKSTESHQIP

Mihrije Braha
Jam Nxon
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam Nxon" kënduar nga Mihrije Braha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor është paraqitur online i punuar në dimensionin vizual edhe me një videoklip muzikor, video produksionin e të cilit e punoi Blerdi Manushi. Videoklipi u publikua më 21 Korrik 2017. Vijën melodike dhe tekstin e shkroi Dj Cimi.