TEKSTESHQIP

Mihrije Braha & Bajram Dobra
Netet E Gjata
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Netet E Gjata" kënduar nga Mihrije Braha & Bajram Dobra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.