TEKSTESHQIP

Mihrije Braha
Falje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Falje" kënduar nga Mihrije Braha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt u finalizua në ekranet tona i punuar në aspektin vizual me videoklip muzikor, të cilin e përgatiti MProduction. Ky videoklip u publikua më 24 Dhjetor 2021. Komponues i muzikës dhe autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë Besim Bunjaku, teksa autor i orkestrimit është Ardian Kastrati.