Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mihrije Prapashtica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32
BIOGRAFIA: Mihrije Prapashtica është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Mihrije Prapashtica është një këngëtare e muzikës popullore qytetare. Ka të edituar disa albume në treg. Është më shumë e njohur në Kosovë, ka disa këngë të njohura, ka bashkpunuar kryesisht me kompozitorin Fatmir Muja. Aktualisht jeton në Prishtinë me bashkshortin dhe vajzën e saj Rajanën. Per dasma dhe ahengje tuaja: +377 45 65 34 67 Në Qershor 2002, Mihrije Prapashtica merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Leter Pa Adrese". Në Qershor 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareLive 2017 (2017)

Live (2014)

Leter Pa Adrese

Kenga Ime Re

Per Ju Dasmor


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Selvete Bajrami

Mihrije Lestrani

Nazmije Demolli

Irena Ciceri

Sanije Doberdolani

Kosovare Gashi

Sela Begaj

Lendita Mjekiqi

Shpresa Veselaj

Dilja

Tags: Mihrije Prapashtica, Mihrie Prapashtica, Mihrije Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet