Mikeb
Mikeb

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Mikeb është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2014, Mikeb merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Hot Gal", në bashkëpunim me Kamali & Alboman. Në Prill 2014, Mikeb merr pjesë në Celësi Muzikor 8 me këngën "Wonderfull". Në vitin 2014, Mikeb publikon albumin "Fluturim N'erresire". Në Maj 2015, Mikeb merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "All Eyes On Us", në bashkëpunim me Kamali & Alboman. Në Prill 2015, Mikeb merr pjesë në Celësi Muzikor 9 me këngën "Dogmatizëm". Më datë 1 K...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0