Mikeb
Mikeb
Mikeb
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Mikeb është këngëtar dhe autor këngësh. Në Maj 2014, Mikeb merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Hot Gal", në bashkëpunim me Kamali & Alboman.

Në Prill 2014, Mikeb merr pjesë në Celësi Muzikor 8 me këngën "Wonderfull".

Në vitin 2014, Mikeb publikon albumin "Fluturim N'erresire".

Në Maj 2015, Mikeb merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "All Eyes On Us", në bashkëpunim me Kamali & Alboman.

Në Prill 2015, Mikeb merr pjesë në Celësi Muzikor 9 me këngën "Dogmatizëm".

Më datë 1 Korrik 2015, Mikeb publikon videoklipin "Be A Zu".

Më datë 7 Shkurt 2016, Mikeb publikon videoklipin "Melior", në bashkëpunim me Kamali & Alboman.

Në vitin 2016, Mikeb publikon albumin "Hedonistik".

Më datë 4 Shtator 2016, Mikeb publikon videoklipin "Hedonistik".

Më datë 26 Janar 2017, Mikeb publikon videoklipin "I.D.G.F".

Më datë 24 Qershor 2017, Mikeb, TRZ, Machado83 & Lady N Pablo publikojnë videoklipin "Hip Hope".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0