A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mikel Elmazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Mikel Elmazi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 5 Qershor 2017, Mikel Elmazi publikon videoklipin "Casanova", në bashkëpunim me Naldi. Më datë 15 Gusht 2017, Mikel Elmazi publikon videoklipin "Love My Love", në bashkëpunim me Naldi. Më datë 12 Janar 2019, Adelajda & Mikel Elmazi publikojnë videoklipin "Goca Babit". Muzika e këngës u punua nga Mandi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Festim Gici. Më datë 16 Janar 2019, Mandi publikon videoklipin "Diva", në bashkëpunim me Mikel El...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mandi Xhambazi

Fonci Nomja

Enver Ahmeti

Ylber Franca

Geni Vesholli

Astrit Tirona

Xhevdeti

Shpetim Franca

Mentor Kollari

Florian Tufallari


Tags: Mikel Elmazi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019