Mikel Osmani
Mikel Osmani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Mikel Osmani është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 30 Korrik 2019, Mikel Osmani publikon videoklipin "Dance Tallava", në bashkëpunim me Lulujën. Më datë 1 Shtator 2019, Paola publikon videoklipin "Catelina", në bashkëpunim me Gracian Caka, Luluja & Mikel Osmanin. Teksti i këngës u shkrua nga Luluja. Më datë 19 Korrik 2020, Mikel & Geni Osmani publikojnë videoklipin "Baby". Muzika e këngës u punua nga Mikel Osmani & Geni Osmani. Më datë 17 Shtator 2020, Mandi publikon videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0