Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
BIOGRAFIA: Milex është një këngëtare e njohur. Milex eshte studente tash ne vitin e dyt ne fakultetin e dizajnit te modes SITAM-AB. Hobi muzika. Pretendon qe ne te ardhmen e afert te behet nje dizajnere si dhe nje kengetare e famshme.......

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Zana Ahmetgjekaj

Mimoza Mazreku

Sadbere Mehmeti

Kaltrina Molliqaj

Eriselda Aliaj

Florida Meshi

Fjolla Shala

Vlora Vejseli

Viona Shabani

Llollo

Tags: Milex


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet