Milot
Milot

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Milot KrasniqiBiografia

BIOGRAFIA: Milot është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kengtari shqiptar Milot Krasniqi është i lindur në gjenerimin e një lëvizje të pamohueshëm në Underground New York City Rap & Hip Hop Circuit. Kuotat themelues ONEDEEP Menaxhimi i Jozefit "ONEDEEP" Braun, i cili trajton Rezervimet dhe Promovimi për Milot, "Ka vetëm një arsye - Ai është i" uritur. I lindur në Prishtinë, Kosovë më 16 shtator 1981 për të Rexhep & Mejreme Krasniqi, të dy kimistë vendosur në një prej laboratorëve të qytetit, Milot u p...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 3