Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Milot

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  49
  • Emri i Vërtetë:
  • Milot Krasniqi
BIOGRAFIA: Milot është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kengtari shqiptar Milot Krasniqi është i lindur në gjenerimin e një lëvizje të pamohueshëm në Underground New York City Rap & Hip Hop Circuit. Kuotat themelues ONEDEEP Menaxhimi i Jozefit "ONEDEEP" Braun, i cili trajton Rezervimet dhe Promovimi për Milot, "Ka vetëm një arsye - Ai është i" uritur. I lindur në Prishtinë, Kosovë më 16 shtator 1981 për të Rexhep & Mejreme Krasniqi, të dy kimistë vendosur në një prej laboratorëve të qytetit, Milot u p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥🔥

Anëtar i labelit

T.B.A.

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Wllatki

Legjenda

Xhema Aka Jemayli

Danny Boy

Sony NRG

Bigg V

Gjyks

Kacho

Agon Nimani

Pitt

Tags: Milot, Miloti, Milot Tba, Milot Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet