Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Milva është një këngëtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Luna

Linda Zanzi

Anileda Rama

Greta Shaho

Fitore Shashivari

Reda

Floriana Kastrati

Blerta

Suzi

Arbnora Hashani

Tags: Milva


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet