Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mima Kastrati - Cokollata Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E ki shpirtin ne fyt ne mes nesh s ka te dyt me thuaj pse me je kaq i embel gjith sheqer je ti Ref.. Qokollata ne ty shkrihet me ty po me rrihet dua pak te te shijoj ti nuk blihesh as me pare shihesh ashiqare vdes une per ty Ref ..Qokollata ne ty shkrihet me ty po me rrihet dua pak te te shijoj ti nuk blihesh as me pare shihesh ashiqare vdes une per ty per ty jetoj .Embel me buzeqesh zemren time ke vesh te dua ti puthi buzet e tua puthje marr nga ti Ref x4..Qokollata ne ty shkrihet me ty po me rrihet dua pak te te shijoj ti nuk blihesh as me pare shihet ashiqare vdes une per ty per ty jetoj

Ky tekst u dërgua nga Ari & JetaPublikimi: 29/01/2009


Mima Kastrati - Cokollata
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cokollata".
3. Video është e këngës "Cokollata", por nuk këndohet nga Mima Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mima Kastrati:


Komente 0