Mimi
Mimi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Mimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Më datë 12 Qershor 2020, Mimi publikon videoklipin "Duke Rendur Pas Nje Endrre". Produksioni audio u realizua nga Bledi Telha. Më datë 17 Tetor 2020, Mimi publikon videoklipin "Kjo Hapesire Te Dy Na Ndan". Më datë 6 Mars 2021, Mimi publikon videoklipin "Gjimnazistja". Më datë 9 Gusht 2021, Mimi publikon videoklipin "Lulet Në Dritare". Më datë 29 Korrik 2022, Mimi publikon videoklipin "Më Prit Të Thashë". Muzika dhe orkestrimi i këngës...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0