Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Ahmeti - Arti I Jetes Ne Vetmi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2003

Komente

Asnjë Koment

21/11/2003

2003-11-20T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Arti I Jetes Ne Vetmi" kënduar nga Mimoza Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mimoza Ahmeti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Ahmeti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet