Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Kryeziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  130
BIOGRAFIA: Mimoza Kryeziu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 30 Prill 2015, Mimoza Kryeziu publikon videoklipin "Mos Qaj". Më datë 19 Korrik 2017, Mimoza Kryeziu publikon videoklipin "Je Unik Ne Syte E Mi". Më datë 30 Tetor 2017, Mimoza Kryeziu publikon videoklipin "Perhajr Nusja". Në vitin 2017, Mimoza Kryeziu publikon albumin "Live 2017". Më datë 26 Janar 2019, Mimoza Kryeziu publikon videoklipin "Te Besova". Më datë 4 Korrik 2019, Mimoza Kryeziu publikon videoklipin "Kushtuar Mens...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive 2017 (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kaqusha Ismaili

Sanije Doberdolani

Bukurie Zogaj

Shyhrete Azizaj (Shuki)

Silvana Xhemali

Qendresa Shala

Mihrije Lestrani

Shpresa Veselaj

Sela Begaj

Sirije Gagica

Tags: Mimoza Kryeziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet