Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Kryeziu - Shijaku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

o shijak me halle
Ce bone o zot

o shijak me halle
Ce bone o zot

me fute ne valle
tani s'mund t'dal dot

me fute ne valle
tani s'mund t'dal dot

REF.:
cdesha qe kalova
andej nga shijaku
nje goc e takova
e me zu meraku
kam frik se do mbetem dhonderr ne shijak
oh moj goc tirone
S'te Kam faj aspak

ç'me bone moje none
me linde te pa fat

ç'me bone moje none
me linde te pa fat

Linda çun tirone
Do vdes ne shijak

Linda çun tirone
Do vdes ne shijak

REF. (2×)
ç'desha qe kalova
andej ka shijaku
nje goc e takova
e me zu meraku
kam frik se do mbetem dhonderr ne shijak
oh moj goc tirone
ste kam faj aspak


Mimoza Kryeziu - Shijaku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shijaku".
3. Video është e këngës "Shijaku", por nuk këndohet nga Mimoza Kryeziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Kryeziu:


Komente 0