Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Leskaj
Krijime letrare (17)
Biografia
Foto (1)
Komente (0)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Shijak 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 55 Vjeç
Mimoza Leskaj është një poete e njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo një poezi »

Tags: Mimoza Leskaj

Komente 0