Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mimoza Mustafa - Vetem Nje Lutje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Lutje".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Lutje", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mimoza Mustafa - Vetem Nje Lutje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Pa Koment"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Ndjej frik e dhembje
dhe jame pa gjume
prar e pres
nga vetmija koka me ndahet ne mes
prap i dehur vjen prap me shan dhe
une nuk flas
i shtrengoj dhembet
perbihem dhe
lutem me pas.

Reff...Vetem nje lutje e kame
vetem nje prush qe me dejg
ZOT t'lutem me ndaj nga ai
me ndihmo te kthehem ne jete.

Shpejt shpinden ma kthen
edhe shtrihesh
e nuk flet
dyftyrsija jote
tash mua me vret
skenar i njejt te ti gjithmon
ne qdo nate
andaj nuk kam nerva qe te duroj
me gjat.

Reff...Vetem nje lutje e kame
vetem nje prush qe me dejg
ZOT t'lutem me ndaj nga ai
me ndihmo t ekthehm ne jete.


Ky tekst u dërgua nga trimi
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet