Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Nxeht Eshte Nxeht Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

Trupat tan si luhaj
rrobat tona mode e fundit jan
atmosfer e tollovi
grimin djersen
dal nga dal e fshim
timi hesh qdo kush nga buzet
puthjet tua vijn ne qdo minut
hajde pak levizi durt
behu elastik e i sigurt.

Reff...Nxeht eshte nxeht ne diskotek
hajde pak levizi durt behu i sigurt.

Si qiriu prej nxehtesis
shkrihemi ne vlug te energjis
ort e vona tymi xix
me vallzim kunder monotonis
disponimi maximum
sdrobi bombardon napodium
kembet s'ndalen lodhje s'din
kokes vale pozitive i vin.

Reff...Nxeht eshte nxeht ne diskotek
valet pozitive vin kembet lodhje s'din.


Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Mustafa - Nxeht Eshte Nxeht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nxeht Eshte Nxeht".
3. Video është e këngës "Nxeht Eshte Nxeht", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0