A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mimoza Nelaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  21
BIOGRAFIA: Mimoza Nelaj is a popular singer of Modern Traditional music. Në Qershor 2003, Mimoza Nelaj merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Shko". Në Korrik 2008, Mimoza Nelaj merr pjesë në Çelësi Muzikor 2 me këngën "Merrëm". Më datë 4 Dhjetor 2012, Mimoza Nelaj publikon videoklipin "Funksioner". Më datë 29 Tetor 2014, Mimoza Nelaj publikon videoklipin "Cka Po Don". Më datë 31 Tetor 2018, Agim Gerguri & Mimoza Nelaj publikojnë videoklipin "Nostalgji". Më datë 6 Dhjetor 2018, Mimoza Nelaj publikon vid...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bardha Dernogllava

Tereza Pecani

Adriana Asllani

Anila Hoxha Gjermeni

Anila Qoku

Albina Jahjaga

Drita Jetishi - Sahiti

Antigona Hoxha

Hanumshahe Morina

Mirjeta Mema


Tags: Mimoza Nelaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019