Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Nelaj - Ajo Me Shum Se Un Te Do Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ti me mua kurre i lumtur nuk do te jesh me mua kurre qetesi s'do te gjesh
te genjeva te lendova une aq shume q'fare te duhet nje vajze si une
refren:
ajo me shume se une te do ajo vetem per ty jeton buzet e saja vetem ti i shijon
ajo me shume se une te do ajo vetem per ty enderron dhe buzet e mija tjetri i shijon.
qka te duhet ty nje vajze qe mashtron ty te puth e tjetrin e shikon kur do ta kuptosh se une s'te meritoj e une kurre nuk do te ndryshoj.
refren:
Ajo me shume se une te do ajo vetem per ty jeton buzet e saja vetem ti i shijon
ajo me shume se une te doajo vetem per ty enderron e buzet e mija dhe tjetri i shijon.


Ky tekst u dërgua nga Rafet Musaj-prizren

Mimoza Nelaj - Ajo Me Shum Se Un Te Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Me Shum Se Un Te Do".
3. Video është e këngës "Ajo Me Shum Se Un Te Do", por nuk këndohet nga Mimoza Nelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Nelaj:


Komente 0