A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Mimoza Nelaj - Kush Je Ti Per Mua


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/02/2015

2015-02-01T08:07:52

Kush je ti per mua pse tash ti me kerkon
ku ishe kur te deshta per te gjitha tash esht von
jam shum e lumtur te lutem mos mpengo
tani e kam njeriun qe aq shum me do

Heeyy mendo mendo.. te lutem mir mendo
fajtor per te gjitha ti je tash mos u pendo
mendo mendo.. te lutem mir mendo
ku ishe kur un te deshta tash mos u pendo


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019