A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mimoza Nelaj - Jo Nuk Mundem


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/01/2012

2012-01-30T17:23:28

Cka me duhet jet kur prane nuk je ti cka m`duhen te gjitha kur jam ne vetmi oooo aaaa kur jeta me shkoj ne vetmi cka te duhet ajo kur ti nuk e don cka te duhet jeta kur e ledhaton oooo aaaa ledhaton a zemra nuk e don jo nuk mundem sikur ti te martohem pa dashuri jo nuk mundem te jetoj me njeriun kur zemra nuk e don .
A mundet zemra jote ate ta dashuron kur ne zemren tende une isha deri von ooo aaa une isha isha deri von ndoshta e ke leht kur e perqafon kur ti mbylli syt e ne mua ti mendon ooo aaa ne mua ne mua ti mendon jo nuk mundem sikur ti te martohem pa dashuri jo nuk mundem te jetoj me njeriu kur zemra nuk e don.
jo nuk mundem sikur ti te martohem pa dashuri jo nuk mundem te jetoj me njeriun kur zemra nuk e don


Lyrics submited by Tina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019