Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Ëndrra dhe Shpresë

S'di Se C'jam

Se di se c"jame
Njeri a fryme
Trup apo ndjenje
A mos jame shpirt?
Te gjitha bashke
Apo as"gje?
Jame nje poeme
Mall edhe ndjenje
Nates e shkruar
Dites kenduar
Nje jete per ty......

- poezi nga Mimoza Paskali


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet