A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Ëndrra dhe Shpresë

Duhet Nje Fare

Nje fare e vogel duhet te hidhet
Ne shpirtin e njerezve te thjeshte
Ne shpirt e mbire nje jete to t"ruhet
Erresires kujteses si drite do t"mbese
Fara e besimit drita e shpreses....
M.P
16/03/23

- poem written by Mimoza Paskali


Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019