Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Ëndrra dhe Shpresë

Duhet Nje Fare

Nje fare e vogel duhet te hidhet
Ne shpirtin e njerezve te thjeshte
Ne shpirt e mbire nje jete to t"ruhet
Erresires kujteses si drite do t"mbese
Fara e besimit drita e shpreses....
M.P
16/03/23

- poezi nga Mimoza Paskali


Nuk ka akoma asnjë votë



Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet