Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - S'me Pelqen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Se di pse nuk u mbushe mend,
sa her të thash që smë pëlqen,
sa her të thash që zemrën nuk ta fali.

Se di pse kur nuk more vesh
As me t'mir as me t'keq
Që për mua sdo të jesh I pari..

Sjan për mua buzët tua
Më pëlqen më tepër dikush tjetër
Nuk të dua ty...

S'jan për mua puthjet tua
Se në zemrën time tjetër kush ka hy..

Përse veq mua mu ke tek
Dhe nuk më len aspak të qet
Si hije e zez m'përcjell hap pas hapi....

Une ta kam than dhe prap ta them
Që nuk bën pjes në zemrën tem
Nëse vazhdon kështu ta mar inatin...

Sjan për mua buzët tua
Më pëlqen më tepër dikush tjetër
Nuk të dua ty...

Sjan për mua puthjet tua
Se në zemrën time tjetër kush ka hy....

Sjan për mua buzët tua
Më pëlqen më tepër dikush tjetër
Nuk të dua ty...

Sjan për mua puthjet tua
Se në zemrën time tjetër kush ka hy.... 2x


Ky tekst u dërgua nga Medo

Mimoza Shkodra - S'me Pelqen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'me Pelqen".
3. Video është e këngës "S'me Pelqen", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:


Komente 0