Më mbaj mend (për 1 muaj)

Minatori

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  64
BIOGRAFIA: Minatori është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. I takojnë gjeneratës kur muzika është dëgjuar e ndjerë. Andaj zbrazësia që ata kanë lënë në skenën shqiptare çdo ditë e më shumë po len gjurmët e saj. Rok bendi ‘Minatori’ ndonëse prezent kohë pas kohe nëpër mbrëmje të ndryshme, ka vjet që s’kanë sjell në skenë një këngë të re. Ani pse kërkesat për rikthimin e tyre janë të shumta, solisti i ‘Minatorit’, Naser Gjinovci ka bërë të ditur arsyet e mos pranisë së tyre në skenë. “Ka kohë që po flasi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Valton Beqiri

Komente

Asnjë KomentOrgazmi Më Vjen Prej Syve Të Tillë


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Aida

Lindja

Bon Bon Band

Shook

Ngroba

Votra

Djemt E Drinit

Asgje Sikur Dielli

ParadoX

TNT

Tags: Minatori


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet