Më mbaj mend (për 1 muaj)

Minatori - A Thua Enderr Ishe Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Ne mendjen time
shpaloj kujtimet nje nga nje
dhe ne njeren nga to
e gjej tregimin une per ty
a thua ku je ti? a thua enderr ishe ti?

hej, me mundon kujtimi per ty
netet pa ty me jan te gjata dhe pa fund
i ngjaj udhetarit qe hec dhe s´mrrin askund
a thua ku je ti? a thua enderr ishe ti?

hej, me mundon kujtimi per ty
me mundon ky kujtim kur me bie ndermend
se ishe ti ne shpirtin tim
ky kujtim me mundon kur me bie ndermend
se te kaluares i takon
me mundon ky kujtim kur me bie ndermend
se ishe ti ne shpirtin tim
ky kujtim me mundon kur me bie ndermend
se te kaluares i takon

netet pa ty me jan te gjata dhe pa fund
i ngjaj udhetarit qe hec dhe s'mrrin askund
a thua ku je ti? a thua enderr ishe ti?

hej me mundon kujtimi per ty
me mundon ky kujtim kur me bie ndermend
se ishe ti ne shpirtin tim
ky kujtim me mundon kur me bie ndermend
se te kaluares i takon
me mundon ky kujtim kur me bie ndermend
se ishe ti ne shpirtin tim
ky kujtim me mundon kur me bie ndermend
se te kaluares i takon

hej, me mundon kujtimi per ty
Minatori
Publikimi: 18/07/2009


Minatori - A Thua Enderr Ishe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Thua Enderr Ishe Ti".
3. Video është e këngës "A Thua Enderr Ishe Ti", por nuk këndohet nga Minatori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Minatori:


Komente 0