Më mbaj mend (për 1 muaj)

Minatori - Do Të Bëhët Më Mirë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Do të jetë më mirë
Do të bëhet më mirë...
Heci rrugës pa dinarë në xhep
Kërkoj një vend të më bëhet djep
Dhe t'fishklloj një melodi
Se do të jetë më mirë
Do të bëhët më mirë

Sikur të ishte pranë meje ajo
Të më jap pak gajret
Në këtë rrugë të zbrazët, asgjë s'më përket
Përse të ndalem, kur s'kam çfarë të pres
Përse të ngutem, kur s'di kah t'ia mbaj
Përse të qeshem, kur më vije të qaj

Ndonjëherë më vije të qaj
Ndonjëherë më vije të shaj
Dhe t'fishklloj një melodi
Se do të jetë më mirë
Do të bëhet më mirë

Sikur të ishte pranë meje ajo
Të më jap pak gajret
Në këtë rrugë të zbrazët, asgjë s'më përket
Përse të ndalem, kur s'kam çfarë të pres
Përse të ngutem, s'di ka t'ia mbaj
Përse të qeshem, kur më vije të qaj.
Minatori
Publikimi: 23/06/2014


Minatori - Do Të Bëhët Më Mirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Të Bëhët Më Mirë".
3. Video është e këngës "Do Të Bëhët Më Mirë", por nuk këndohet nga Minatori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Minatori:


Komente 0