Më mbaj mend (për 1 muaj)

Minatori - E Di Se Do Te Shoh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Do tvijne ditet e bukura per ne
dite te bukura te mbushura hare
dhe nuk ka askush qe me ndal
shtrigat e nates, djalli i zi
se une te dua, se une te dua ty

E di se je diku, ne enderr e mfshehur
me kerkon ne vetmi ne netet pa fund
nisu e lodhur, e lagur nga shiu
nisu ngadale me fytyre te qeshur
kah ai diell qe shndrit per ne.

Ndoshta gaboj, ndoshta fare nuk je
por e ndjej se afrohesh
degjoj hapat e tu
qe me thone se ti do te jesh ketu.

E di se do tvish
e di se do te shoh (4x)

Me nje mije ngjyra me te bukura vetem per ne

Dhe nuk ka askush qe me ndal
shtrigat e nates, djalli i zi
se une te dua, se une te dua ty

E di se je diku, ne enderr e mfshehur
me kerkon ne vetmi ne netet pa fund
nisu e lodhur, e lagur nga shiu
nisu ngadale me fytyre te qeshur
kah ai diell qe shndrit per ne.

Ndoshta gaboj, ndoshta fare nuk je
por e ndjej se afrohesh
degjoj hapat e tu
qe me thone se ti....

E di se do tvish
e di se do te shoh (4x)


Ky tekst u dërgua nga DreniBajMinatori
Publikimi: 19/12/1994


Minatori - E Di Se Do Te Shoh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di Se Do Te Shoh".
3. Video është e këngës "E Di Se Do Te Shoh", por nuk këndohet nga Minatori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Minatori:


Komente 1