Më mbaj mend (për 1 muaj)

Minatori - Mos Me Shaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

me dikon me te pa
ne vend e kisha vra
se jam djal serioz e shum xheloz
veq ti shpirtin ma kthjen
te lig kur tum bjen
veq njeher me me prek kisha dek

cka te dush po boj be
te dy venat kam me i pre
hajde veq nje here me te mar ere

e ndoshta jam ngapak per dreq
per dashni i djeg i kall i hjekun keq
e ti mos shaje
te thosha qe je aj
nese keshtu flas je aj perpara e permas

ti fluturon
ti nuk shkel ne toke
te kujna jan ata dy shoke
ti fluturon
ti je krejt ne hava
si de din cka te kisha bo

.......
.......

dy syte mu kan qeru
mke bo ty me u tranu
qe nje jave ste kom pa ku je kane
ne ty jam bo merak
pse pom thu qe jam papak
ja ke nis mem bo nervoz ngapak

.....
Minatori
Publikimi: 19/12/1994


Minatori - Mos Me Shaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Shaj".
3. Video është e këngës "Mos Me Shaj", por nuk këndohet nga Minatori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Minatori:


Komente 1