A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mira - Dame Tu Amor  (Feat. Robert Berisha)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2017

2017-12-22T17:25:57

Featuring

Robert Berisha

Muzika:

Nurteel

Video Produksioni:

XL FilmsKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dame Tu Amor" kënduar nga Mira.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mira i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Paulina Rubio. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Paulina rubio
Dame Tu Amor
Pau-Latina
Lyrics
Dame, dame, dame tu amor
Que mi corazon
Te lo grita
Ya dame tu amor
Dame, dame, dame tu amor
Hasta que tu piel se derrita
Ya dame tu amor
No lo ves
Me estoy mordiendo por quererte besar
Vuelta loca por ti
Sube el calor cuando te acercas a mi
Ven y desnudate en mis brazos ven y haha
Hagamos la noche pedazos dame haha
Salvaje me tu amor
Bajar subir
En gotas de sudor
Quererte a ti
Dame, dame, dame tu amor
Que mi corazon
Te lo grita
Ya dame tu amor
Dame, dame, dame tu amor
Hasta que tu piel se derrita
Ya dame tu amor
Ho dame, ho dame
Dame tu amor, ho dame amor
Ahora mas
Ahora todo lo podremos carar
Tanto te presiento
Bien sabes que te quiero de verdad
Que no nos vengan a buscar
Para que
A echarle llave de mi
Hasta el amanecer
Por que tu boca en mi ser
Se perdera
Loca pasion ven y es lo que quiero encontrar
Dame, dame, dame tu amor (tu amor)
Que mi corazon
Te lo grita
Ya dame tu amor
Dame, dame, dame tu amor (tu amor)
Hasta que tu piel se derrita
Ya dame tu amor
Ho dame, ho dame
Dame tu amor, ho dame amor
Ho dame, ho dame
Dame tu amor, ho dame amor
No mas amor
No quiero esperar
Dame tu amor
No mas amor
No quiero esperar
Dame tu amor
Dame, dame, dame tu amor (tu amor)
Que mi corazon
Me lo grita
Ya dame tu amor
Dame, dame, dame tu amor (tu amor)
Hasta que tu piel se derrita
Ya dame tu amor
Dame, dame, dame tu amor (tu amor)
Que mi corazon
Te lo grita
Ya dame tu amor
Dame, dame, dame tu amor (tu amor)
Hasta que tu piel se derrita
Ya dame tu amor
Dame tu amor
Dame tu amor
Dame tu amor baby
Dame tu amor
Dame tu amor
Dame tu amor , dame tu amor
damelo ya, damelo


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019