Më mbaj mend (për 1 muaj)

Robert Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  846
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Robert Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore vajtuese. Robert Berisha ishte bashkeshorti i kengetares Nora Istrefi. Ne vitin 2016, Roberti nisi karrieren e tij si kengetar. Kënga e tij e parë solo ishtë "MIA" (Made In Albania) e cila është pëlqer shumë dhe kënga e tij e dytë është "Qysh pe lojna", nje këngë me ritëm veror. Pas një periudhe të gjatë në skenë si muzikant, Robert Berisha debutoi si këngëtar. Që nga ajo periudhë, ai numëron disa projekte të suksesshme muzikore. E duket se tashmë kur pozi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Bashkëshorti i

Nora Istrefit

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Toni

Besjan Gashi

Prince Double H

Adriatik Lota

Gazmend Rama (Gazi)

Edi Krasniqi

Izi

Fatmir Hoxha

Ergin Brahimi

Astrit Bejta

Tags: Robert Berisha, Nora Istrefi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet