Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  71
BIOGRAFIA: Mira Janji është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Kengetare universale qe i kendon te gjitha rrymat muzikore shqiptare dhe ato te huaja ne gjuhe te ndryshme. Qe ne femijrin e vet ka kenduar ne festivalet e femijve. Ka perfunduar me notat me te larta e me nje talent te madh liceun artistik per Canto nderkoh ka fituar 2 cmime te pare te zerave te rinj ne pallatin e kultures dhe ne koncerte qe zhvillonte shkolla per aktivitete te ndryshme. Ka perfunduar me notat maksimale Akademin e arteve per Cant...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

Pa Ty (2014)

★★★★★

Shqiperi Moj Tungjatjeta

★★★★★

Me Mjafton

☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Mira Janji, Mira Jani

Komente 0